Standardy

Použité materiály a výrobky pro domy Boreckého byly pečlivě vybírány s důrazem na předem nastavené vysoké standardy – ucelený a zároveň moderní design, promyšlené dispozice s efektivním využitím prostoru a hlavně – maximální funkčnost.

porotherm logo » Standardy - Rodinné domy Boreckého

Obvodové zdivo tl. 240 mm, vnitřní nosné stěny tl. 190 mm i nenosné příčky tl. 115 mm jsou zděny na tenkovrstvou maltu z ověřeného zdícího keramického systému Porotherm se štukovou omítkou.

Pro maximální komfort bydlení je mezibytová stěna z akustického zdiva Porotherm 30 AKU, jež s rezervou splňuje požadavky ČSN na zvukovou izolaci a tepelné vlastnosti zdiva.

hilzinger logo 110 » Standardy - Rodinné domy Boreckého

Plastová okna jsou od holdingu HILZINGER, jež je jedním z největších výrobců oken v Evropě. Okna jsou osazena tepelně izolačními trojskly, jež splňují nejvyšší tepelně izolační standardy, kde součinitel prostupu tepla celým oknem činí Uw = 0,82 W/m2.K. Pohled na zahradu je přes prosklenou stěnu s bezprahovými posuvnými dveřmi HS portál.

jasanove drevo » Standardy - Rodinné domy Boreckého

Schodiště a interiérové parapety jsou z jednoho z nejkvalitnějších přírodních materiálů, a to z jasanového dřeva. Díky své pružnosti, tvrdosti a houževnatosti je zajištěna dlouhá životnost a krásný vzhled.

Logo spolecnosti RAVAK » Standardy - Rodinné domy Boreckého

Sprchový kout Ravak je tvořen zástěnou s posuvnými dveřmi a čirým sklem s Anti-Plaque povrchem. Téměř neviditelný odtokový žlábek dotváří čistý design sprchového koutu.

concept logo » Standardy - Rodinné domy Boreckého

Koupelna je vybavena zařizovacími předměty značky CONCEPT. Tyto výrobky se vyznačují důrazem na detail a vysokou kvalitu zpracování.

Viessmann Logo tumbs e1642433546385 » Standardy - Rodinné domy Boreckého

Vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje plynový kotel značky Wiessmann, jež je předním mezinárodním výrobcem topných systémů.

REHAU Logo sRGB 01.svg » Standardy - Rodinné domy Boreckého

O tepelnou pohodu se stará podlahové vytápění s rozvody značky REHAU, jež je lídrem na trhu. Použité rozvody zaručují bezproblémové používání a dlouhou životnost celého topného systému.

Fritz Egger Logo.svg » Standardy - Rodinné domy Boreckého

Podlahy v obytných místnostech jsou tvořeny kvalitní plovoucí laminátovou podlahou značky Egger v designu stříbrného dubu Belfort. Vysoká třída zátěže zajišťuje krásný vzhled a dlouhou životnost podlah.

voster logo » Standardy - Rodinné domy Boreckého

Interiérové dveře s obložkovou zárubní známého výrobce Voster jsou v designu skandinávského dubu, jež perfektně dotváří ucelený vzhled spolu s podlahou. Součástí je dveřní kování značky COBRA.

daba2b05 » Standardy - Rodinné domy Boreckého

Vypínače a zásuvky jsou od firmy ABB, jež se řadí mezi historicky nejoblíbenější a nejkvalitnější elektro prvky. Výhodou je jejich líbivý design, bezproblémové užívání a dlouhá životnost.

sto logo png 3 » Standardy - Rodinné domy Boreckého

Fasáda stavby je tvořena kontaktním zateplovacím systémem firmy STO, která patří mezi přední celosvětové specialisty a dodavatele fasádních zateplovacích systémů. Silikonová omítka je v kontrastních barvách, které dotváří celkový architektonický ráz objektu.

2 scaled » Standardy - Rodinné domy Boreckého
3 scaled » Standardy - Rodinné domy Boreckého

Vyberte si
Váš nový domov

Váš sen o spokojeném bydlení již získává reálné obrysy.